• XII Gminny Konkurs Recytatorski "Dziecięce wierszowanie"

• Mamy zaszczyt zaprezentować wspaniałe występy naszych przedszkolaków.

Ogromne gratulacje dla Antosi Chłopek, Antosi Litwin i Zosi Sojki.

Miło nam poinformować, że miejsce na podium zdobyła Zosia Sojka,

zajmując III miejsce w kategorii 3 i 4 latków.

GRATULUJEMY !!!

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2022/2023

• Informujemy, że lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie dostępna jest przy wejściu do przedszkola od dnia 05.04.2022 r.

Jednocześnie informujemy, że zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie oznacza przyjęcia go do przedszkola. W dniach 05.04 – 12.04 rodzic dziecka znajdującego się na liście zakwalifikowanych, chcąc by dziecko brało udział w dalszym postępowaniu rekrutacyjnym powinien złożyć pisemne oświadczenie woli zapisu dziecka do przedszkola. Wzór pisemnego oświadczenia woli zapisu dziecka do przedszkola znajduje się na koncie internetowym SOHIS lub na stronie internetowej, w zakładce "Rekrutacja 2022/2023" - dokumenty do pobrania.

• XIV GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

• Serdecznie gratulujemy naszym uczestniczkom XIV Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej

wspaniałego występu!

Z dumą prezentujemy nagrania konkursowe Antosi Litwin, Antosi Smolik i Oli Wijaty.

• AKCJA CHARYTATYWNA - WZNAWIAMY ZBIÓRKĘ

W związku z kryzysową sytuacją w Ukrainie,

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie

przyłącza się do zbiórki darów

organizowanej przez miasto Chrzanów.

Jeżeli zechcielibyście Państwo włączyć się do akcji i wspomóc tych,

którzy teraz potrzebują pomocy, to serdecznie zachęcamy.

Nasze przedszkole obecnie zbiera:

• Środki medyczne i opatrunkowe, leki
            • Koce
            • Śpiwory
            • Karimaty
            • Kołdry
            • Poduszki
            • Łóżka polowe
            • Latarki
            • Baterie

Nie zbieramy ubrań i produktów spożywczych.

• PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU NA SZKOŁĘ TWOJEGO DZIECKA

Coroczna dobrowolna akcja przekazania jednego procenta swojego podatku na cele dobroczynne przy rozliczeniu podatkowym to szansa dla wielu szkół i przedszkoli, także dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie.

Dochód chcielibyśmy przeznaczyć na zakup sprzętu nagłaśniającego dla naszego przedszkola.

Przy rozliczeniu podatkowym, w rubryce dotyczącej przekazania 1% podatku, należy wpisać numer KRS fundacji: 0000052078, a jako cel szczegółowy:  Przedszkole Samorządowe nr 1 w Chrzanowie. Dziękujemy!

• Informacja dla Rodziców

• Informujemy, że od 21.02.22 r. ulegają zmianie godziny zajęć gimnastyki korekcyjnej we wtorki.

Zajęcia dla grupy "Biedronki" będą odbywały się w godzinach od 14:30 do 15:00,

Zajęcia dla grupy "Pszczółki" będą odbywały się od 15:00 do 15:30.

• NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

• Nasze przedszkole bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025, w ramach którego otrzymaliśmy fundusze na zakup książek do biblioteczki przedszkolnej. Nasze zbiory poszerzyły się o sporą ilość nowych, ciekawych pozycji z literatury dziecięcej. Działania w ramach programu relacjonujemy na bieżąco w galerii zdjęć oraz zakładkach grupowych.

• Terminy zajęć logopedycznych w drugim semestrze

• Drodzy Rodzice,

Informujemy, że uległy zmianie terminy zajęć logopedycznych obowiązujące w drugim semestrze. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem, który znajduje się na tablicy ogłoszeń przy wejściu do przedszkola.

• Drodzy Dziadkowie!

W Dniu Waszego Święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju, pociechy z wnucząt i wielu wspaniałych dni pełnych słońca, uśmiechu i chęci, by spełniać swoje marzenia.

Z tej okazji Przedszkolaki z naszego przedszkola przygotowały "Jasełka", do obejrzenia których już teraz zapraszamy!

Ponadto w zakładkach grupowych czekają na Was piękne wideo - niespodzianki od każdej grupy.

CZĘŚĆ PIERWSZA

CZĘŚĆ DRUGA

CZĘŚĆ TRZECIA

• DRODZY RODZICE, SPONSORZY, PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chrzanowie,

Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy przedszkola

pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Świąt pełnych miłości i nadziei, które będą obfitowały w spokój i odpoczynek,

a także wspaniałego i pełnego optymizmu Nowego Roku.

Niech atmosfera tych szczególnych dni zostanie z nami na dłużej,

napełni nas wiarą i otuchą na każdy kolejny dzień.

Wesołych Świąt!