• BAL KARNAWAŁOWY

• Miło nam poinformować, że wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana przez wszystkie przedszkolaki zabawa karnawałowa. Zabawa odbędzie się we wtorek 14 lutego w godzinach dopołudniowych. Tego dnia  przebranie lub kolorowy karnawałowy strój obowiązkowy!

• Informacja dla Rodziców

Informujemy, że gimnastyka korekcyjna w pierwszym tygodniu ferii odbędzie się w godzinach dopołudniowych.

W drugim tygodniu zajęcia nie odbędą się.

• "ZIMOWA HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA" WIZYTA W DOMU OPIEKI

• W ramach przedszkolnej akcji charytatywnej "Zimowa herbatka dla babci i dziadka" nasze przedszkolaki odwiedziły podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego dla Przewlekle Chorych Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP MP w Chrzanowie. Podczas spotkania wręczyliśmy zebrane podczas akcji herbatki, własnoręcznie pomalowane kubeczki, a także zaprezentowaliśmy program artystyczny dla podopiecznych Domu Opieki. Towarzyszyła nam wspaniała wzruszająca atmosfera i moc emocji. Zapraszamy do galerii zdjęć!

• GÓRA GROSZA

• Przypominamy o tegorocznej edycji akcji, w którą jak co roku angażują się nasze przedszkolaki!

Zachęcamy do udziału, posegregowane monety można przynosić do końca stycznia.

• FINAŁ AKCJI "ZIMOWA HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA"

• Miło nam poinformować, że nasza tegoroczna przedszkolna akcja charytatywna "Zimowa herbatka dla babci i dziadka" dobiegła końca! W ramach akcji, dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków i ich rodziców udało nam się zebrać aż 86 opakowań różnego rodzaju herbatek, 5 opakowań ciasteczek i 50 kubeczków do samodzielnego pomalowania przez przedszkolaki. Wszystkie dary zostaną przekazane 24 stycznia podopiecznym Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego dla Przewlekle Chorych Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP MP w Chrzanowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję za dobre serce, wierzymy, że dzięki takim inicjatywom zaszczepimy w dzieciach wrażliwość, empatię, szacunek do osób starszych i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, który jest blisko nas.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "PSZCZÓŁKI"

• To już ostatni dzień uroczystości przedszkolnych z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tym razem wspaniałych Gości zaprosiła grupa "Pszczółki".

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "BIEDRONKI"

• Najmilsi Goście dziś znów odwiedzili nasze przedszkole, tym razem uroczystość odbyła się w grupie "Biedronki".

​​​​​​​Zapraszamy do galerii zdjęć!

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE "ŻABKI"

• Długo wyczekiwani Goście dziś odwiedzili nasze przedszkole!

Zapraszamy na relację z uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się w grupie "Żabki". Bardzo dziękujemy za przybycie, wspaniałą atmosferę i podarunek dla przedszkola. Dziękujemy Rodzicom za upieczenie pysznych ciast dla zaproszonych gości.

• PRZEDSZKOLNA AKCJA CHARYTATYWNA

"ZIMOWA HERBATKA

DLA BABCI I DZIADKA"

“Tak mało trzeba nam i dużo tak, żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać. Wystarczy ciepło rąk (…) i dobry gest, na który stać jest każdego z nas…”

DRODZY RODZICE!

Zapraszamy do włączenia się w piękną akcję charytatywną organizowaną przez nasze przedszkole, której celem jest zbiórka różnego rodzaju herbat. Zostaną one przekazane podopiecznym Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla Przewlekle Chorych w Chrzanowie na Kątach.

Umilmy im wspólnie czas podczas długich, zimowych wieczorów.

Zbiórka darów odbywa się w szatni naszego przedszkola w dniach:

od 2 stycznia do 20 stycznia 2023 r.

Z całego serca dziękujemy za Wasze życzliwe, dobre serca!

Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie!