• Informacje dla Rodziców

Dyżur wakacyjny dla dzieci

Przyjęciena dyżur wakacyjny obejmuje dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny można składać w terminie od 03.06.2024r. do 07.06.2024r.
          w wybranej placówce.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjnywymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW( do pobrania na stronie internetowej wybranej placówki):

• Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na dyżur wakacyjny
          • Oświadczeń w celu przyjęcia dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na dyżur wakacyjny

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach / oddziałach przedszkolnych w szkole odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola / szkoły. Szczegółowa organizacja pracy przedszkola / oddziałów przedszkolnych zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci. Żywienie dzieci w oddziałach przedszkolnych odbywa się na podstawie umowy o świadczenie usług cateringowych zawartej pomiędzy rodzicami / prawnymi opiekunami dziecka a obecnym dostawcą żywienia.

O przyjęciu / nie przyjęciu dziecka do przedszkola / szkoły  na dyżur wakacyjny zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektoradrogą mailową lub telefonicznie.

DYŻURY PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W 2024

L.p.

DYŻUR

Nazwa placówki